Google Maps

SZKŁO BEZPIECZNE

szkło bezpieczne

Zapraszamy do naszego sklepu.

Zanim kupisz coś – czego będziesz później żałować zadzwoń, napisz – fachowo doradzimy…
sklep@daszkinext.pl

formatka drzwiowa 2,5mm bezbarwna w cenie 55,00zł brutto ZA FORMATKĘ:
– 142cm x 54cm
lub
– 120cm x 64cm

Odbiór osobisty w:
Białymstoku ul. Hurtowa 11 – 603 132 709
Olsztynie ul. Lubelska 44 (wjazd od Cementowej) – 605 255 501
lub dostawa pod wskazany adres…

Od dziś przeszklone drzwi do pokoju, kuchni czy łazienki nie muszą wiązać się z niepokojem o bezpieczeństwo użytkowników w razie stłuczenia szyby!

Syntetyczne szkło to nie tylko funkcjonalność, łatwość montażu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. Specjalny proces produkcji pozwolił na uzyskanie szkła, które wizualnie niczym nie różni się od szkła naturalnego, jednakże jest od niego znacznie wytrzymalsze na działanie czynników zewnętrznych, w tym bezpośredniego uderzenia. Efekt ten został uzyskany dzięki zastosowaniu specjalnych tworzyw sztucznych – polistyrenu oraz akrylu.
Szkło syntetyczne jest bardziej odporne na uderzenia niż szkło mineralne i, co najważniejsze, przy pęknięciu nie powstają odpryski i ostre krawędzie (dlatego też nazywane jest szkłem bezpiecznym). Posiadane aprobaty techniczne ITB: AT-15-4567/2000 oraz certyfikat zgodności z normą europejską PN-EN ISO 14631:2002 potwierdzają wysokie parametry jakościowe naszego szkła.

Zastosowanie
– drzwi,
– mebli,
– do budowy kabin prysznicowych,
– ścianek działowych,
– osłon świetlnych,
– sufitów podwieszanych.

Oferowane przez nas szkło polistyrenowe należy stosować wewnątrz budynków z uwagi na fakt, iż pod wpływem światła słonecznego, a szczególnie promieniowania UV w polistyrenie mogą z czasem wystąpić przebarwienia, osłabienia pomniejszające efekt wizualny. Natomiast szkło akrylowe ( również oferowane przez nas ) można bez żadnych obaw stosować w szkleniu na zewnątrz budynków.

Konserwacja
Szkło z polistyrenu prawie nie wymaga pielęgnacji. Wystarcza ciepła woda, gąbka, miękka ściereczka. Nie należy stosować środków do szorowania, które mogłyby spowodować zadrapania. Kanty można wyszlifować papierem ściernym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

referencje

arrow
Copyrights NEXT
Made byCESIN