Google Maps

RULONY FALISTE

ODPORNE NA GRAD !!! – Rulony faliste, poliester w rolce

Zapraszamy do naszego sklepu.

IDEALNE na – wiaty, pergole, werandy, hale produkcyjne, magazynowe i targowe, parkingi, szklarnie, stadniny to tylko część z budynków, w których można zastosować rulony poliestrowe do doświetlenia powierzchni przeszkleń dachowych.

Rulony faliste z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym o wymiarach:

wysokość (mm): 1000; 1500; 2000; 2500; 3000 mm TYLKO U NAS !!!

szerokość (mb): 30

grubość (mm): 0,8

profil fali (mm): 76/18

w kolorach – naturalny, mleczny-biały, żółty, zielony

Zapraszamy do kontaktu: sklep@daszkinext.pl

Dzięki swym właściwościom, cenie oraz łatwości montażu i obróbki cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

 

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż używając rulonów poliestrowych nie ma strat materiału na zakład łączeniowy jak to ma miejsce w przypadku użycia płyt ( zakład fala na falę) przez co zwiększa się efektywna szerokość krycia przy użyciu rulonów i eliminuje dodatkowe koszty związane z wykonaniem zakładu, jak ma to miejsce w przypadku płyt.

 

Zastosowanie, m.in. do budowy pionowych i poziomych ochron przed słońcem i działaniem czynników atmosferycznych na otwartym terenie jak np.: do dekoracyjnej zabudowy balkonów, jako stabilne i przejrzyste elementy dachu, do krycia werand, jako efektowne markizy, osłony ścienne do cieplarni, do budowy jasnych garaży, pawilonów, pergoli.

 

Rulon falisty wykonany z żywic poliestrowych wzmocnionych matą z włókna szklanego to korzystny cenowo materiał używany na osłony poziome i pionowe. Materiał zachowuje trwałość barwy przez około 5 lat – w okresie tym odcień i intensywność barwy może się delikatnie zmienić.. Zakres temperatur użytkowych od -40 o C do +120 o C Rulon należy przechowywać na podłożu suchym i równym. Zabronione jest składowanie płyt w stosie (założone na siebie kilka płyt) wy- stawionym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych ze względu na zagrożenie wystąpienia efektu soczewki, powodującego trwałe odkształcenie płyt i utratę gwarancji. Przy składowaniu na zewnątrz niezbędne jest przykrycie go jasną nieprzepuszczającą promieni słonecznych powłoką (biała folia, tektura). Materiał przechowywane i zamocowany zgodnie z instrukcją nie ulega odkształceniom.

 

rulony falisterulony falisterulony falisterulony falisterulony falisterulony falisterulony faliste rulony faliste rulony faliste

referencje

arrow
Copyrights NEXT
Made byCESIN