RULONY FALISTE

Wiaty, pergole, werandy, hale produkcyjne, magazynowe i targowe, parkingi, szklarnie, stadniny to tylko część z budynków, w których można zastosować rulony poliestrowe do doświetlenia powierzchni przeszkleń dachowych.

Proponujemy Państwu produkt odznaczający się wyjątkowymi właściwościami fizycznymi i użytkowymi. Zastosowanie rulonów z poliestru jako przeszkleń w dachu czy też doświetlających ścian, zwiększa ilość naturalnego światła docierającego do wnętrza budynku i tym samym redukuje zużycie energii elektrycznej oraz zwiększa komfort pracy.

Użycie naszego produktu jako bariery ochronnej przed wiatrem, deszczem i śniegiem sprawia, iż komfort użytkowania balkonów, werand i pergoli znacznie wzrasta.

W naszej ofercie znajdują się rulony faliste z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym o następujących wymiarach:

wysokość (mm): 1000; 2000; 2500; ( na specjalne zamówienie wysokość: 3000 mm)
szerokość (mb): 30
grubość (mm): 0,8
profil fali (mm): 76/18
Szeroka gama kolorów ( naturalny, mleczny-biały, żółty, zielony,) sprawia, iż nasz produkt cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów.

Dzięki swym właściwościom, cenie oraz łatwości montażu i obróbki za pomocą szeroko dostępnych narzędzi płyty stanowią atrakcyjną ofertę i cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż używając rulonów poliestrowych nie ma strat materiału na zakład łączeniowy jak to ma miejsce w przypadku użycia płyt ( zakład fala na falę) przez co zwiększa się efektywna szerokość krycia przy użyciu rulonów, a dodatkowym atutem jest cena niższa niż przy płytach z uwagi na brak doliczania przez producentów kosztów obróbki (docinania) płyt. Produkt jaki Państwu oferujemy dzięki swym właściwościom znajduje różnorodne zastosowanie, m.in. do budowy pionowych i poziomych ochron przed słońcem i działaniem czynników atmosferycznych na otwartym terenie jak np.: do dekoracyjnej zabudowy balkonów, jako stabilne i przejrzyste elementy dachu, do krycia werand, jako efektowne markizy, osłony ścienne do cieplarni, do budowy jasnych garaży, pawilonów, pergoli.


Copyrights NEXT
Made by CESIN