Google Maps

DOSTARCZAMY - na czas ! na miejsce !

Mamy niebywałą okazję zrealizować kolejne zamówienie firmy Danwood.

Danwood  specjalizujące się w produkcji domów prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. Od 1997 roku wybudował ponad 8,3 tys. domów.

BUDOWA:
Oliszki k/Choroszczy ul. Sąsiedzka

System odprowadzania wody deszczowej GALECO PVC 130/130 ciemno-brązowy RAL – 8019

TECHNIKA ZAMOCOWAŃ ETANCO

„Oni budują” – My dostarczamy – na czas ! na miejsce !
koordynację dostaw materiałów prowadził:
Grzegorz Lipski
glipski@daszkinext.pl
tel. 607446265
www.daszkinext.pl

Zadaszenie tarasu NA WYMIAR…

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu NA WYMIAR…

Masz taras ?

…i nie jest jeszcze zadaszony ?!

Nie lubisz poleniuchować na tarasie siedząc na swoich ulubionym fotelu lub leżaku? Tej przyjemnej czynności nie odmówi sobie nikt z nas. Martwisz się, że zaskoczy Cię nagła zmiana pogody ? A Twoje meble ogrodowe z technorattanu, czy tańsze plastikowe ?

Twoja oryginalna elewacja domu wymaga niestandardowego podejścia do projektu zadaszenia. Aby taka konstrukcja dobrze się prezentowała – w domu wielo lub jednorodzinnym – nie powinna odbiegać od stylistyki budynku oraz współgrać z kolorystyką i detalami elewacji.

Czas na zadaszenie tarasu !

Poliwęglan kanalikowy

Zadaszenie z poliwęglanu kanalikowego

Bardzo dobrym materiałem na wykonanie takiej zabudowy jest poliwęglan kanalikowy. Poliwęglan komorowy jest tworzywem, które łączy w sobie najwyższe parametry optyczne, wytrzymałościowe oraz izolacyjne. Sięgają po niego zarówno architekci, wykonawcy obiektów użyteczności publicznej jak również gospodarstwa domowe. Jest odporny na warunki atmosferyczne (10 lat gwarancji producenta). Zadaszenie z poliwęglanu kanalikowego jest odporne na zadrapania i pęknięcia.

Poliwęglan lity

Zadaszenie z poliwęglanu litego

Czy jest szkło, które wytrzyma bezpośrednie uderzenie młotkiem i nie pęknie ?

Najdoskonalsze tworzywo sztuczne jakim są płyty z poliwęglanu litego, konkurujące ze szkłem mineralnym o palmę pierwszeństwa w zakresie pokrycia budynków i ich oszklenia, wytrzymują taki brutalny test. Poliwęglan lity jest powszechnie wykorzystywany w budownictwie, a szczególnie często przy budowie nowoczesnego zadaszenia na tarasu, w ogrodach zimowych, wiatach czy altanach. Płyty lite z PC mają uznanie wśród użytkowników, gdyż są lekkie, trwałe i niezawodne. Zadaszenie tarasu z poliwęglanu litego uznaje się za doskonałą alternatywę dla szkła.

Poliwęglan trapezowy

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu trapezowego

Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Efekt – oceń sam…

 

Zadaszenie tarasu – jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli ma to być tylko ochrona przed deszczem, dobrym rozwiązaniem będzie płyta bezbarwna – przezroczysta. Jeśli chcemy uzyskać ochronę przed promieniowaniem słonecznym, warto zastosować płytę mleczną lub dymioną. Zadaszenie tarasu z poliwęglanu mlecznego jest szczególnie przydatne w miejscach narażonych na silne promieniowanie słoneczne, gdzie zależy nam rozproszeniu i zmniejszeniu przepuszczalności światła.

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu NA WYMIAR…

referencje

arrow
Copyrights NEXT
Made byCESIN