ODSTRASZACZE PTAKÓW

gołębie

Produkty oferowane przez naszą firmę są bardzo proste w montażu i skuteczne w działaniu, dlatego też cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych. Szczególnie  kolce przeciw ptakom i siatki służące do ochrony balkonów można spotkać na setkach budynków w całym kraju, gdzie bardzo skutecznie odstraszają gołębie z parapetów, gzymsów, balkonów.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, do ich produkcji używane są surowce najwyższej jakości. Kolce odstraszające ptaki produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej oraz poliwęglanowej podstawy.

Nasze zabezpieczenia przed ptakami zostały zamontowane na m.in. Pałacu Prezydenckim, Zamku Królewskim w W-wie, Zamku Krzyżackim w Malborku, Katedrze na Wawelu, Zielonej Bramie i Katowni w Gdańsku, Ratuszu w Poznaniu, dworcach kolejowych : Warszawa Centralna, W-wa Śródmieście , W-wa Stadion, Kraków Główny, Wrocław Główny i wielu innych obiektach w całej Polsce.

Proponujemy Państwu następujące rodzaje zabezpieczeń:

kolce na ptaki – najbardziej popularny produkt na rynku, znajdujący zastosowanie na gzymsach , parapetach, daszkach itp.
ruchome pręty – służą głównie do zabezpieczania parapetów i barierek balkonowych
siatki – najlepiej sprawdzają się przy ochronie balkonów, rzeźb, magazynów
systemy elektryczne – stosuje się je w miejscach , w których szczególnie zależy nam, aby zabezpieczenia były niewidoczne

system linek przeciw ptakom – dyskretny system do zabezpieczania parapetów i gzymsów.

 

referencje

arrow
Copyrights NEXT
Made byCESIN