Google Maps

Poliwęglan

PŁYTY Z POLIWĘGLANU KANALIKOWEGO

Zapraszamy do naszego sklepu.

Dostępne arkusze:

210cm x 300cm

210cm x 350cm

210cm x 400cm

210cm x 600cm

210cm x 700cm

Zapraszamy do kontaktu: sklep@daszkinext.pl

Poliwęglan komorowy dzięki swoim doskonałym właściwościom i parametrom, znajduje coraz więcej zastosowań, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Świetnie nadaje się na przegrody ścienne, daszki proste oraz łukowe. Stosowany jest na zadaszenia obiektów sportowych, ogrodów zimowych, tarasów, budowy wiat przystankowych i wielu innych obiektów. Dzięki niskiej wadze i trwałości coraz częściej wykorzystywany jest w reklamie (kasetony świetlne).

 

Poliwęglan komorowy jest tworzywem, które łączy w sobie najwyższe parametry optyczne, wytrzymałościowe oraz izolacyjne. Sięgają po niego zarówno architekci, wykonawcy obiektów użyteczności publicznej jak również gospodarstwa domowe. Jest odporny na warunki atmosferyczne (10 lat gwarancji producenta).

 

PŁYTY Z POLIWĘGLANU LITEGO

Szkło, które wytrzyma bezpośrednie uderzenie młotkiem i nie pęknie. Najdoskonalsze tworzywo sztuczne jakim są płyty poliwęglanowe lite, konkurujące ze szkłem mineralnym o palmę pierwszeństwa w zakresie pokrycia budynków i ich oszklenia, wytrzymują taki brutalny test.

 

Nieprzeciętne właściwości płyt poliwęglanowych litych m.in. wysoka wytrzymałość oraz udarność, elastyczność, niska waga, żywotność, odporność na działanie czynników atmosferycznych pozwalają architektom oraz konstruktorom na różnorodne ich zastosowanie: przeszklenia budynków, przeźroczyste tarcze ochronne policji, elementy ochronne maszyn.

 

W ofercie NEXT znajdują się płyty lite z poliwęglanu o grubościach: (w mm): 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12.

Zapraszamy do kontaktu: sklep@daszkinext.pl

 

PANELE Z POLIWĘGLANU

Panele komorowe dzięki swym właściwościom są doskonałą alternatywą dla standardowego przeszklenia wykonywanego ze szkła naturalnego czy też innych tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do kontaktu: sklep@daszkinext.pl

referencje

arrow
Copyrights NEXT
Made byCESIN