Daszki do samodzielnego montażu

Daszki

Oferujemy Państwu zadaszenia nad drzwi wejściowe wykonane z materiałów wysokiej jakości takie jak aluminium malowane proszkowo, płyty poliwęglanowe, płyty akrylowe. Są to lekkie zadaszenia przygotowane do samodzielnego montażu bez potrzeby użycia dodatkowych podpór pośrednich! Elementem dodatkowym zadaszenia jest ścianka boczna, wykonana z tych samych materiałów, co daszek. Możliwość montażu ścianki po lewej lub prawej stronie pozwala klientowi dostosować konstrukcję zadaszenia do indywidualnych warunków przestrzennych.

daszki

Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów, co do wyglądu zadaszenia, jego konstrukcji oraz zaaranżowania go w przestrzeni budynku wprowadziliśmy kilka wzorów zadaszeń:
Daszki białe z poliwęglanu: płyta komorowa bezbarwna – profile aluminiowe malowane proszkowo na kolor biały. Daszki brązowez poliwęglanu: płyta komorowa dymna (brązowa) – profile aluminiowe malowane proszkowo na kolor brązowy.

Aluminium, szkło akrylowe, smukłe i lekkie aluminiowe wsporniki ze stali nierdzewnej sprawiają, iż nasze daszki i zadaszenia spełniają wszelkie wymogi estetyczne jakie są stawiane przed tego typu wyrobami przez wymagających klientów.

daszkidaszki

 

Daszki ze stali nierdzewnej – wskazówki do konserwacji i pielęgnacji

Wszystkie elementy ze stali nierdzewnej wykonane są z V2A, a ich powierzchnia jest szlifowana drobnoziarniście (grubość ziarna 240).

UWAGA! W określonych warunkach nierdzewna stal szlachetna może ulec korozji, jeśli jej powierzchnia wystawiona jest na działanie czynników sprzyjających korozji:

  • ekstremalnie wysoka wilgotność powietrza z zawartością soli (w pobliżu morza);
  • szczególnie silne zanieczyszczenie powietrza w regionach przemysłowych lub w pobliżu ruchliwych ulic (kwaśne deszcze);
  • kontakt z wodą chlorowaną (baseny pływackie);
  • używanie narzędzi i środków pomocniczych, którymi wcześniej była obrabiana stal;
  • styczność z chemią budowlaną;
  • niebezpieczne mogą być również zawierająca sól woda do spryskiwania i pył cementowy, które z betonu elewacyjnego znajdującego się na fasadzie, względnie na parapetach dostanie się (np. wraz z wodą deszczową) na elementy konstrukcji i osadzi się na ich powierzchni.

Czyszczenie daszków ze stali nierdzewnej może odbywać się poprzez zmywanie łagodnym środkiem do zmywania i czyszczenia, można również stosować środki czyszczące do stali nierdzewnej ogólnodostępne w handlu.

UWAGA! Powierzchnie ze stali szlachetnej powinny być czyszczone w tym samym czasie co powierzchnie ze szkła.

Cennik

Realizacje: Daszki do samodzielnego montażu

 

referencje

arrow
Copyrights NEXT
Made byCESIN